f3945-konkurs-z-wedlem

 

Do Wielkanocy pozostał już niespełna miesiąc, więc wspólnie z marką E.Wedel zapraszam Was do udziału w mocno czekoladowym, wielkanocnym konkursie. Do rozdania mam dla Was cały wór wedlowskich słodyczy i bony upominkowe na zakupy do Home&You. Poszukuję dziesięciu szczęśliwców! Zapraszam do wspólnej zabawy 🙂

Zadanie konkursowe jest proste. Czekam na Wasze zdjęcia wielkanocnych wypieków i deserów, które w składzie zawierają czekoladę. Nie jest ważne to czy czekoladę dodacie bezpośrednio do wypieku, czy użyjecie np. jako polewę, ale koniecznie musi się znaleźć. By to zweryfikować, potrzebuję od Was też przepisu wraz z nazwą wypieku. Na Wasze zgłoszenia czekam do 18.03.2015, a wysyłać możecie je na adres konkurs.czekoladautkane@gmail.com.

Wybiorę te wypieki, które zachwycą mnie pomysłowością i estetyką wykonania. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie (tj. jedno zdjęcie wraz z przepisem i nazwą wypieku). Dla 10 osób mam do rozdania zestawy słodyczy marki E.Wedel, a dodatkowo najlepsze trzy zgłoszenia nagrodzę kartą upominkową do sklepu Home&You o wartości 100 zł. Wszystkich szczegółów dowiecie się w regulaminie poniżej.

Gdzie możecie szukać czekoladowych inspiracji? Koniecznie zajrzyjcie na stronę wedel.pl. W ramach akcji “W kuchni z E.Wedel” publikowane są tam inspirujące przepisy z wykorzystaniem wedlowskich produktów. Na wiosnę na antenę TVP 2 powraca też program “Słodko i wytrawnie”. Gdyby inspiracji było wciąż mało, zerknijcie też do mojego działu “Czekoladowe”.

98bcc-wedel-konkurs

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest na łamach bloga Czekoladą utkane, a sponsorem nagród jest marka E. Wedel.
2. Konkurs trwa od 9.03.2015 do 18.03.2015 (do godz. 23:59).
3. Zadaniem konkursowym jest wysłanie zdjęcia czekoladowego wypieku lub deseru w wielkanocnej formie na adres konkurs.czekoladautkane@gmail.com wraz z jego nazwą i użytym przepisem, w którego składzie musi znaleźć się czekolada (za skład uznaję też np. polewę).
4. Przez “wielkanocną formę” rozumie się powszechnie uznawane za tradycyjne polskie wypieki wielkanocne (np. mazurki, serniki, babki, paschy) bądź inne wypieki, udekorowane w sposób jednoznacznie kojarzący się z tym świętem (np. pisankami, zajączkami, wiosennymi kwiatami).
5. Laureatami zostanie 10 uczestników, których wypieki będą najbardziej ze wszystkich zgłoszeń zachwycać pomysłowością i estetyką wykonania.
6. Laureaci zostaną wyłonieni przez autorkę bloga Czekoladą utkane.
7. Zostaną przyznane trzy główne nagrody – bony o wartości 100 zł do wykorzystanie w sklepie Home&You i zestaw słodyczy marki Wedel oraz siedem nagród dodatkowych w postaci zestawu słodyczy marki Wedel. W skład zestawu wchodzą: Mieszanka Wedlowska Classic, Czeko Pisanki o smaku toffi, Czeko Pisanki truskawkowe, Czeko Pisanki o smaku waniliowym, Ptasie Mleczko waniliowe, Czekolada mleczna truskawkowa (290 g).
8. Wysyłka nagród odbędzie się na terenie Polski.
9. Jeden uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe (tj. jedno zdjęcie wraz z przepisem i nazwą).
10. Wyniki zostaną ogłoszone w tym wpisie nie później niż 21.03.2015 r.
11. Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie przez laureatów na adres konkurs.czekoladautkane@gmail.com danych do wysyłki (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, kod pocztowy, numer telefonu dla kuriera) w terminie do 7 dni od daty ogłoszenie wyników.
12. Wysłanie maila ze zgłoszeniem konkursowym jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na publikację zwycięskich zdjęć autorów na łamach bloga Czekoladą utkane.

Na koniec zostawiam Was z moją propozycją i inspiracją dla Was. Czekoladowo-bananowa babka wielkanocna z polewą z gorzkiej czekolady. Na pewno pięknie prezentowałaby się na świątecznym stole. Z niecierpliwością teraz czekam na Wasze pomysły i zgłoszenia! 🙂

7713d-babka-czekoladowa1

276bc-czekoladowo-bananowa-babka

WYNIKI

Dziękuję wszystkim za tyle apetycznych zgłoszeń! Wybór był bardzo, bardzo trudny, ale zdecydowałam, że główne nagrody trafiają do:

Łucji
lucja.serafin@gmail.com
Cake pops owieczki

360b2-a

Moniki
pszczola.monika@gmail.com
Drożdżowki – zajączki wielkanocne

9bcbd-b

Anny Marii
kucharnia@gmail.com
Wielkanocne jajo z awokado z musem czekoladowym i pistacjami

774d9-c

Nagrody dodatkowe poza tym trafiają do:

Edyty edytabracka@gmail.com
Martyny antyrami@o2.pl
Anny ania.cyganik2gmail.com
Joanny bakebook91@gmail.com
Oli olusia23@poczta.onet.pl
Marty marth.ostrowska@gmail.com
Pauliny paulinabaczyk@wp.pl

Zdjęcia autorek (kolejność przypadkowa):

4f3d9-wyroznieniaa2b1

69537-wyroznieniaa

Dziękuję wszystkim za udział, a wyróżnionych proszę o dane kontaktowe, które przekażę organizatorom do wysyłki nagród.

27 komentarzy

Odpowiedz