Witaj w moim słodkim królestwie utkanym z czekolady!

Mam na imię Paulina i jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – ukończyłam dziennikarstwo i komunikację społeczną (specjalność fotografia medialna i reklamowa) na UG oraz kulturoznawstwo na UMK.

Jeszcze przed utworzeniem bloga moją główną pasją była fotografia sportowa (pracowałam m.in. przez cztery lata jako dziennikarka działu siatkówka portalu SportoweFakty.pl oraz byłam fotografem portalu Siatkówka w obiektywie), jednak aktualnie te zajęcia zeszły na dalszy plan.

Czekoladą-utkane.pl to mój mały, słodki kącik w sieci. Publikuję tu zdjęcia i przepisy na rozmaite pyszności, a moim największym krytykiem kulinarnym jest druga połówka. To Piotrek pomaga mi też w wyborze odpowiednich kadrów, które trafiają na bloga, dba o korektę wpisów i mobilizuje do dalszej pracy.

W przyszłości marzę o własnej klimatycznej kawiarence oraz wydaniu książki z autorskimi zdjęciami i przepisami. Uwielbiam rozpieszczać smakiem innych, dlatego pieczenie daje mi tyle radości. Pasję do fotografowania mam w sobie od dawna, dlaczego więc nie tworzyć czekoladą-utkane.pl? 🙂

Paulina